System Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, który jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych poszukujemy specjalisty do pracy na projektach związanych z instalowaniem i konfigurowaniem platform w branży telco na stanowisko:

System EngineerMiejsce pracy: Kraków

Główny zakres zadań: instalacja i deployment serwerów, virtualek, zarządzanie systemami operacyjnymi, analiza problemów sieciowych, aplikacji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość administracji Linux
  • Dobra znajomość MySQL lub PostgreSQL
  • Dobra znajomość Apache httpd, Tomcat (lub Jboss)
  • Dobra znajomość protokołów HTTP/SOAP
  • Znajomość języków skryptowych tj. Bash, Perl
  • Znajomość TCP/IP
  • Znajomość SQL
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie

Firma ofertuje możliwość nauki przy wielkoskalowych projektach w branży telco, bogaty pakiet szkoleń i benefitów, pracę w świetnej, luźnej atmosferze  sprzyjającej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.