Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie incydentów i problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji i systemów IT z poziomu linii komend oraz dedykowanych narzędzi
  • Wykonywanie operacji IT w systemach i aplikacjach klientów w Grupie ING
  • Instalowanie zmian w systemach informatycznych: systemy operacyjne, bazy danych, sieci komputerowe
  • Realizacja planów typu Disater Recovery
  • Obsługa aplikacji narzędziowych typu ITSM, monitoirng IT, …
  • Wykorzystywanie w codziennej pracy dedykowanych aplikacji automatyzujących obsługę operacji IT
  • Udział w międzynarodowych projektach dla firm - klientów z grupy ING – transfer usług
  • Praca w trybie 3 zmianowym

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Znajomość jednej lub kilku niżej wymienionych technologii na poziomie min. podstawowym:
    • Unisys
    • Oracle
    • Windows
    • Solaris
    • AIX
    • Network infrastructure
    • I-Series
    • Storage
    • VM Ware
    • Websphere
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Komunikatywność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków i dotrzymywanie zobowiązań
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub student)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikaty poświadczające znajomość technologii IT
  • Znajomość w/w technologii w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych