System Architect

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1121157

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów - firma z branży telekomunikacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B

Stawka: 650-800 pln netto+vat/md (uzależnione od posiadanego doświadczenia)

Zadania:
  • Praca w zespole zajmującym się rozwojem systemów teleinformatycznych w domenie usług dodanych (VAS)
  • Tworzenie systemów teleinformatycznych od fazy projektowania koncepcji architektonicznej poprzez precyzowanie wymagań technicznych
  • Tworzenie zapytania ofertowego, weryfikację ofert
  • Wybór dostawcy
  • Technicznie wsparcie w procesie wytwórczym oprogramowania po etap integracji, testów i koordynacji wdrożeń

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka lub telekomunikacja
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu lub utrzymaniu systemów informatycznych
  • Praktyczna znajomość rozwiązań i technologii internetowych (HTTP, Web Services, JMS, sieci TCP/IP)
  • Znajomość języka PL/SQL
  • Znajomość MS Windows Server, MS SQL Server
  • Znajomość narzędzi typu JMeter, SoapUI, Wireshark lub pokrewnych
  • Język angielski B2
  • Umiejętności analityczne; komunikatywność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość technologii 2G, 3G, 4G i 5G
  • Znajomość UML i Enterprise Architect

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Dłogofalową współpracę
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland