System Architect

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1089036

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy - poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Kontrakt B2B – długofalowa współpraca
Stawka: 100 – 150 zł netto/h

Opis stanowiska:
  • Projektowanie nowych funkcjonalności do produktów światowego lidera branży rozwiązań pay-TV
  • Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim i osobami pracującymi z klientami (klientami są operatorzy telewizji kablowej oraz IPTV z całego świata)
  • Zbieranie i uogólnianie wymagań związanych z rozwojem produktu
  • Tworzenie opisów zmian w komponentach i protokołach komunikacji między tymi komponentami
  • Praca w międzynarodowym zespole, rozproszonym geograficznie po całym świecie
  • Współpraca z partnerami i klientami w wielu krajach i regionach geograficznych
  • Branie udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, poszerzających ogólną i szczegółową wiedzę z zakresu pay-TV
  • Praca w metodologii SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania;
  • Zaangażowanie w pracę zespołu projektowego
  • Ścisła współpraca z programistami i analitykami
Wymagania techniczne:
  • Umiejętność pracy z dokumentami opisującymi wymagania biznesowe (nieprecyzyjnymi, niepełnymi)
  • Umiejętność czytania kodu i komunikacji z zespołem deweloperskim
  • Umiejętność współpracy z osobami kontaktującymi się z klientem, jak i z samym klientem;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znasz angielski w stopniu pozwalającym na swobodne komunikowanie się z partnerami z całego świata oraz pisanie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Posiadanie wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania
  • Podstawowa znajomość Git/ Gitlab, Jira
  • Wykształcenie techniczne lub wieloletnie doświadczenie w pracy z programistami

Oferujemy:
  • Udział w zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach
  • Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy
  • Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
  • Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
  • Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland