System Architect z Java

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1151244

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: 100% zdalnie (możliwość pracy w biurze w Warszawie)
Rodzaj umowy:B2B
Długość projektu: min. 2 lata
Etapy rekrutacji : 1 – 2 (w zależności od dodatkowych pytań kandydata)
Wynagrodzenie: do 200 PLN net + VAT / h

Jakie są zadania do realizacji?

  • Przeprowadzenie rewizji obecnej architektury systemów i stworzenie zupełnie nowej, opartej o najnowsze i najbardziej aktualne rozwiązania IT, kreując przy tym główną strategię i wizję rozwoju systemów informatycznych wewnątrz organizacji
  • Przeprowadzanie analiz złożonych procesów i rozwiązań IT
  • Współpracowanie z innymi architektami i współuczestniczenie w ustalaniu strategicznych decyzji w wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku
  • Wyznaczanie standardów i odpowiednich narzędzia do tego, aby dbać o odpowiednią jakość kodu bazowego oraz procesy związane z wytwarzaniem oprogramowania w odpowiedniej jakości.

Czego oczekujemy?

  • Przynajmniej 10-letniego doświadczenia w projektowaniu i programowaniu złożonych aplikacji / korporacyjnych systemów opartych na ekosystemie Java
  • Doświadczenia w roli architekta lub technical lead’a w dużych organizacjach
  • Dogłębna znajomość technologii JVM
  • Solidnego doświadczenia w obszarach deploymentu i Continuous Integration (CI/CD)
  • Podstawowej znajomości technologii chmur publicznych (AWS / Azure / GCP itd.)
  • Doświadczenia z konteneryzacją, tj. Docker
  • Umiejętności tworzenia wysokiej jakości kodu
  • Umiejętności managerskich i przywódczych
  • Doświadczenia w zarządzaniu potrzebami biznesowymi, ryzykiem związanych z realizacją projektów dotyczących wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrej i praktycznej znajomości SDLC, w tym analizy, szacowania czasu / kosztów realizacji danego przedsięwzięcia, programowania i testowania.

Oferujemy:

  • Projekt w 100% zdalny, z możliwością pracy w biurze w Warszawie
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z opcją płatnych przerw w świadczeniu usług
  • Min. 2-letni kontrakt z możliwością podjęcia stałej współpracy i przejścia bezpośrednio do klienta
  • Możliwość korzystania z korporacyjnych benefitów (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem lub prześlij swoje aktualne CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland