Cyclad Sp. z o.o.

System Analyst

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość, finanse, fintech start-up
  • Siedziba firmy: Warszawa, Katowice
  • Obszar projektu: techniczna koordynacja bieżących projektów
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Wielkość zespołu: 10 osób
  • Język angielski: komunikatywny
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: do 15k brutto na umowę o pracę lub 950 dzień / B2B
  • Tech stack: PlantUML, UML, BPMN, SQL, Swagger, REST APIs, JIRA, Confluence

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i dokumentowanie nowych funkcji na podstawie danych wejściowych
  • Pobieranie i analiza danych z różnych źródeł (bazy danych SQL, Big Query, CSV)
  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na dokumentację techniczną dla zespołu programistów
  • Dokumentowanie przeprowadzonych analiz

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako analityk w branży IT
  • Praktyczna znajomość artefaktów analitycznych (modelowanie procesów, dokumentacja wymagań użytkownika, wymagania funkcjonalne, diagramy stanu, przykłady użycia, scenariusze)
  • Dobra znajomość bazy danych SQL
  • Praktyczna znajomość narzędzi do opisywania i rysowania procesów biznesowych
  • Mile widziane doświadczenie z produktami bankowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wkład w rozwój platformy globalnie zwiększającą i przekształcającą branżę finansową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • MacBook Pro
  • Ubezpieczenie na życie
  • Budżet na rozwój osobisty (szkolenia/ książki)
  • Płatny system poleceń pracowniczych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.