System Analyst (CRM)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124650

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Solution Designer

Zadania:
  • Projektowanie rozwiązań IT,
  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji projektowej (HLD), w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym
  • Analiza wzajemnych wpływów wymagań i zależności między projektami,
  • Wsparcie wewnętrznego Klienta Biznesowego w opracowywaniu koncepcji oraz realizacji projektów technicznych nowych produktów i usług
  • Wsparcie procesu przeprowadzania testów projektowanych rozwiązań

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Architekta Rozwiązań lub Analityka Systemowego z obszarów CRM, Order Management lub rozwiązań integracyjnych
  • Umiejętność doboru technologii informatycznych przy tworzeniu rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland