System Administrator

MDDV Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W MDDV codziennie ratujemy świat naszych Klientów! Zarządzamy ich siecią, serwerami i workstacjami. Pomagamy im w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wdrażaniem nowych technologii i rozwiązujemy ich codzienne problemy - stworzyliśmy np. infrastrukturę pod akcje milion fanów Plusa, milion fanów Orange czy hosting dla akcji marketingowych Canal+. W gronie naszych Klientów znajdują się też między innymi MasterCard, Medicover, Payback, Samsung i wielu innych. Wspieramy firmy developerskie, kancelarie prawne, startupy itp. - sprawdź naszą stronę.

Po pracy oglądamy seriale, gramy w gry i zastanawiamy się jak uratować świat następnego dnia :)

Obecnie do naszego zespołu super bohaterów poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko ► System Administrator ◄

Nasze biuro znajduje się w domku jednorodzinnym na pięknej i zielonej Saskiej Kępie w Warszawie (jest to też centrum kulinarne miasta).

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należeć:

  • konfiguracja i utrzymanie serwerów i aplikacji
  • tworzenie skryptów do deployu w Ansible
  • współpraca z zespołami programistycznymi przy wdrażaniu nowych rozwiązań monitoring

Oczekujemy od Ciebie:

  • doskonałej znajomości systemu Linux
  • doświadczenia z zakresu monitorowania i utrzymania systemu Linux
  • wiedzy na temat konfiguracji i zarządzania bazami danych SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • doświadczenia w konfiguracji serwerów http (apache, nginx)
  • wiedzy na temat konfiguracji i monitorowania: redis, mongodb, elastic, drbd, glusterfs, rabbitmq, haproxy, corosync, postfix, dovecot
  • podstawowej wiedzy na temat usług oferowanych przez Amazon Web Services (EC2, RDS, S3, CloudFront)
  • umiejętności debugowania problemów z wydajnością
  • umiejętności konfiguracji i posługiwania się systemami typu CI (np.: jenkins, teamcity, bamboo)
  • angielskiego na poziomie komunikatywnym

A jakbyś jeszcze posiadał/posiadała:

  • wiedzę na temat wirtualizacji (VMware, Hyper-V, Xen)
  • umiejętność posługiwania się dowolnym językiem programowania lub językiem skryptowym
  • znajomość Windows Server
  • znajomość tematyki sieciowej

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę/dzieło/zlecenie, faktura VAT
  • pełen budżet na stanowisko - 4000 - 10000+ PLN
  • pracę w zespole doświadczonych administratorów
  • ciekawe projekty
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów penetracyjnych
  • budżet na szkolenia i konferencje
  • dofinansowanie lekcji języka angielskiego i karty MultiSport

Prezentacja firmy

W MDDV codziennie ratujemy świat naszych Klientów! Zarządzamy ich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych