Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• architekturę infrastruktury serwerowej,
• monitoring środowisk produkcyjnych,
• wirtualizacja i automatyczny deployment aplikacji,
• zapewnienie bezpieczeństwa dla administrowanych systemów.

Oferujemy:
• prace w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,
• prace w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,
• duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu zarządzania, organizacji pracy i wiedzy domenowej w branży finansowej,
• pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,
• samodzielne i ambitne wyzwania stawiane zgodnie z posiadanymi kompetencjami,
• zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• pracę w przyjemnym i przestronnym biurze z dobrą kawą i przekąskami,
• elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
• szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach,
• spotkania i wyjazdy integracyjne,
• pakiet sportowy.

Wymagania

• znajomość relacyjnych baz danych: MySQL/MariaDB oraz PostgresSQL,
• znajomość zagadnień wirtualizacji (Proxmox),
• znajomość technik load balancingu,
• doświadczenie w administrowaniu systemami linuxowymi,
• znajomość zagadnień dotyczących konfiguracji usług (apache2, nginx, HAProxy, Varnish, PHP, Redis, GrayLog, Zabbix, POSTFIX, ssh),
• umiejętność precyzyjnego wyrażania swoich spostrzeżeń w mowie i piśmie,
• samodzielność, umiejętność organizacji pracy i priorytetyzacji zadań,
• umiejętność pracy w zespole i komunikacji,
• gotowość do nauki i dalszego rozwoju,
• znajomość języka angielskiego poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems