System Administrator Dynamics365

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1158287

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław / zdalnie
Rodzaj umowy:B2B, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Współpraca: długofalowa
Angielski: B2
Zespół: międzynarodowy

Zadania:
  • Wsparcie merytoryczne użytkowników Microsoft Dynamics w zakresie HCM dla wszystkich spółek grupy - środowisko międzynarodowe
  • Projektowanie nowych funkcjonalności, elementów systemu w obszarze HCM
  • Bieżące utrzymanie i administracja biznesowa systemu Microsoft Dynamics365 w zakresie danych HR i HCM
  • Koordynacja zgłoszeń serwisowych, wstępna diagnostyka, współpraca z Dostawcą zewnętrznym, monitoring zgłoszeń i weryfikacja ich wykonania.
  • Prowadzenie ustaleń z dostawcami zewnętrznymi i zapewnienie komunikacji między użytkownikami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość architektury zorientowanej na usługi
  • Umiejętność testowania, diagnozowania błędów i ich rozwiązywania

Dodatkowym atutem będzie:
  • Azure DevOps
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną konwersację
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Gwarantujemy dużo wyzwań i brak nudy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland