swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko: Magazynier/operator wózka widłoweg

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

Magazynier/operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Kowale

Obowiązki:
obsługa wózka widłowego
kompletowanie zamówień
wewnętrzny transport towarów w magazynie

Oczekiwania:
uprawnienie na wózki widłowe (UDT)
doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (minimum 6 miesięcy)
Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 6-14 oraz 10-18

Oferta:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.