Support Specialist for Financial Applications

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w branży automatyczno-elektrycznej w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko: Support Specialist for Financial Applications.

Zadania:

•Zarządzanie incydentami oraz rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z zespołem technicznym oraz biznesem

•Dostarczenie wysokiej jakości wsparcia technicznego oraz usługi zarządzania dostępami dla użytkowników

•Wsparcie procesu testowania we współpracy z zespołem technicznym

•Odpowiedzialność za wykonywanie zadań związanych ze zbieraniem danych SOX zgodnie z instrukcją, wsparcie procesów związanych z SOX np. kwartalny przegląd praw dostępu

•Tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy

Wymagania

Wymagania:

•Minimum 1rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

•Umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do podejmowania działania

•Odpowiedzialność i umiejętność organizacji swojej pracy

•Chęć do zgłębiania wiedzy i umiejętności technicznych w zakresie wsparcia aplikacji i procesów

•Zainteresowanie tematyką procesów finansowych

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na B2B

•Pracę dla międzynarodowej firmy, której zależy na rozwoju swoich pracowników

•Duże możliwości rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym

•Pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport lub udział w programie MultiBenefit, budżet szkoleniowy

•Łatwy dostęp do ciekawych szkoleń, konferencji i innych rozwiązań edukacyjnych.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems