Supply Chain Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem działu łańcucha dostaw, szukamy zmotywowanych i zaangażowanych kandydatek oraz kandydatów na stanowisko Supply Chain Specialist. Specjalista/ka będzie odpowiadać za zapewnienie dostępności produktów przypisanej kategorii na wybranych rynkach CEE.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z FMCG.
Organizacja jest jednym z liderów w swojej branży.
Klient cieszy się świetną renomą zarówno pośród konsumentów, jak również pracowników.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie i kontrola poziomu zapasów w centrach dystrybucyjnych w ramach przypisanej kategorii,
  • Koordynacja i nadzór nad procesem dostaw produktów z magazynów przy fabrykach do centrów dystrybucji,
  • Tworzenie planów zapatrzenia w krótkim i średnim horyzoncie
  • Bieżący kontakt z planistami popytu oraz z działem planowania produkcji, celem zapewnienia dobrego przepływu informacji,
  • Przygotowywanie raportów i analiz (Excel, SAP) na potrzeby działu łańcucha dostaw

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, zarządzanie i pokrewne,
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w łańcuchu dostaw,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale planowania,
  • Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne,
  • Biegła znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity,
  • Możliwości dalszego rozwoju w strukturach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page