CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.
Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Supply Chain Specialist with English

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

• Regularna optymalizacja docelowego poziomu zapasów

• Raportowanie i prezentacja przeglądu braków, kontraktów, popytu i nadwyżki zapasów na lokalizację dla różnych Klientów

• Porównanie zidentyfikowanych kodów materiałowych części zamiennych z dostępnymi zapasami z uwzględnieniem połączeń alternatywnych i zastępczych

• Identyfikacja niezbędnych części zamiennych na podstawie bazy danych

• Dostosowanie do zoptymalizowanego bilansu części zamiennych nowych inwestycji zakupowych

• Wsparcie przedsprzedażowe

Wymagania:

• Doświadczenie min. 2-4 lata w dziale łańcucha dostaw/logistyki/planowania produkcji/części zamiennych etc.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)

• Zdolności analityczne, umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu

• Dostępność do pracy na pełen etat

Nasz partner biznesowy oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

• Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe

• Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku

• Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji

• Możliwości rozwoju - ścieżki kariery

• Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, Multisport, karta lunchowa, Vouchery etc.)

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę