Supplier Quality Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, które jest zdecynowanym liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Supplier Quality EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pośrednictwo w kontakcie między centralą firmy a dostawcami
  • Wdrażanie nowych projektów na poziomie dostawców
  • Monitorowanie u dostawcy poszczególnych etapów procesu produkcji pod względem jakościowym
  • Analiza i weryfikacja rysunków technicznych
  • Wsparcie techniczne przy montażu i uruchamianiu produktów
  • Testowanie, wykrywanie i usuwanie usterek części i urządzeń
  • Podpisywanie odbiorów technicznych produktu
  • Dbanie o stałą poprawę jakości produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najchętniej z obszaru mechaniki i budowy maszyn
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym (częsta praca z zagranicznymi dostawcami i współpracownikami z centrali)
  • Umiejętność czytania i modyfikowania rysunków technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nabyte w firmach z branż powiązanych z obróbką mechaniczną
  • Gotowość do podróży służbowych  do dostawców
  • Samodzielność, umiejętność budowania relacji biznesowych, duża komunikatywność

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 8.500-10.000 brutto
  • Auto służbowe, karta paliwowa, zapewnienie bazy hotelowej
  • Benefity; prywatna opieka medyczna, karta sportowa, pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, bony upominkowe, ubezpieczenie na życie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju niszowych, innowacyjnych produktów w firmie, która jest zdecydowanym liderem w swojej branży na skalę światową
  • Praca w zgranym, przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.