Supplier Quality Engineer

Antal Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Location: Lublin

Obowiązki:

  • Podejmowanie działań w celu zapewnienia oczekiwanej jakości dostaw poprzez budowanie relacji i stałą współpracę z dostawcami
  • Zarządzaniu procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców poprzez dogłębną analizę przyczyn problemu, działań korygujących i prewencyjnych
  • Monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomu.
  • Sporządzanie raportów reklamacji do dostawców oraz uzupełnianie globalnej bazy reklamacji dostawców
  • Nadzorowanie kontroli dostaw części przed seryjnych;
  • Nadzorowanie dokumentacji procesu zatwierdzenia części produkcyjnych w odniesieniu do dostawców procesów głównych
  • Opracowanie i nadzorowanie aktualności dokumentacji kontroli dostaw;
  • Prowadzenie audytów u dostawców

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość i dynamizm w działaniu
  • Wykształcenie wyższe techniczne (minimum tytuł inżyniera) – warunek konieczny
  • Znajomość norm, metod i technik zarządzania jakością
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • Zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze, w firmie zorientowanej na pracownika
  • Duży zakres samodzielności
  • Pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl