Supplier Quality Engineer

Devire

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji komponentów i rozwiązań technologicznych w dziedzinie chłodnictwa i ogrzewania, szukamy osoby na stanowisko Supplier Quality Engineer

Kluczowe zadania i obowiązki:

  • Planowanie i kontrola procesu zatwierdzania PPAP dla dostawców i komponentów.
  • Planowanie zasobów i koordynacja z produkcją, inżynierią i zaopatrzeniem.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie opracowywania nowych produktów.
  • Wsparcie produkcji przez rozwiązywanie problemów z jakością dostawcy.
  • Nadzór i zatwierdzenie raportów 8D od dostawców.
  • Obsługa inspekcji przychodzącej.

Wymagania:

  • Dobra znajomość procesów odlewania, kucia i obróbki.
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość wymagań dotyczącychi dostawców i zakupionych komponentów
  • Zrozumienie procesu APQP, szczególnie proces zatwierdzania PPAP.
  • Atutem będzie certyfikat Six Sigma Greenbelt.

Klient Oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Rozwój zawodowy (szkolenia, plany rozwoju, określone ścieżki kariery, możliwości zleceń międzynarodowych).
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o silnej pozycji na rynku światowym.
  • Świadczenia (prywatna opieka medyczna , ubezpieczenie na życie).
Devire Devire Devire Devire