Supplier Quality Engineer

Moltton

Gliwice, Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice, Katowice

Zakres obowiązków:

  • rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw
  • współpraca/interakcje nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki.
  • audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców w bazie z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
  • aktywne uczestnictwo przy wyborze dostawców
  • tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień
  • wprowadzenie dostawców w fazę APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych
  • udzielanie aktywnego wsparcia Zakupowcom od strony technicznej w rozwoju nowych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w procesie kwalifikacji i rozwoju dostawców,
  • doświadczenie z komponentami wtryskowymi,
  • praktyczna znajomość APQP, MSA, 8D, Lean, SixSigma,
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wg. VDA 6.3, IATF 16949, ISO 9001,
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego,
  • zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń,
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność otwartej i bezpośredniej komunikacji wewnątrz firmy jak również z dostawcami zewnętrznymi,

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • Umowę o Pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy