Supplier Quality Engineer z j. chińskim

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw
  • audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców w bazie z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
  • wprowadzenie dostawców w fazę APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych
  • wsparcie techniczne w przypadku problemów procesowych u dostawcy i analiza przyczyn źródłowych
  • udzielanie aktywnego wsparcia Zakupowcom od strony technicznej w rozwoju nowych projektów

Wymagania:

  • dobra znajomość języka chińskiego i angielskiego (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość APQP, MSA, 8D, Lean, SixSigma
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wg. VDA 6.3, IATF 16949, ISO 9001
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywność, otwartość na zmiany, ciągłe doświadczenie
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • umowę o Pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton