Supplier Quality Engineer / Inżynier Jakości Dostawców

Michael Page

Olkusz, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Inżyniera Jakości Dostawców będzie odpowiedzialna za stały, aktywny kontakt i współpracę z dostawcami oraz rozwojem nowych.

Informacje o kliencie

Firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w dostarczaniu produktów głównie na branży automotive poszukuje osoby na stanowisko Supplier Quality Engineer.

Opis stanowiska

  • Współpraca z dostawcami oraz budowanie strategii rozwoju w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług,
  • Przeprowadzanie audytów weryfikacyjnych dostawców, ze wsparciem dostawców i zaawansowanym planowaniem jakości produktu (APQP),
  • Współpraca z zespołem inżynierów (projektantów i inżynierów produkcji, logistyki oraz jakości) w celu zdefiniowania parametrów i kryteriów procesu,
  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów w procesie zatwierdzania dostawców poprzez ocenę możliwości produkcyjnych i technologicznych,
  • Generowanie oraz koordynowanie działań dostawców w zakresie m.in. planu usprawnień,
  • Aktywny udział przy rozwoju nowych projektów i produktów,
  • Zarządzanie procesem analizy przyczyn źródłowych i działań korygujących w przypadku problemów jakościowych dostawców.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w procesach związanych z kwalifikacją, oceną i rozwojem dostawców,
  • Doskonałej znajomości narzędzi: APQP, 8D, SixSigma MSA, Lean Manufacturing,
  • Doświadczenia w prowadzeniu audytów w oparciu o standardy ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3,
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych (ok. ¼ czasu pracy).

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olkusz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page