Supervisor ds. utrzymania ruchu - Głuchowo k. Poznania

OTTO Work Force

Głuchowo, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Głuchowo

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., jako jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, w dużej rozwijającej się firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś. Z nami zawsze pewna i bezpieczna praca! Gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji oraz pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób gotowych do pojęcia pracy na stanowisku:

Supervisor ds. utrzymania ruchu

Nr Ref. SK/SUPERVISOR/01/2019

Zakres obowiązków:
- nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich urządzeń technicznych w Centrum Sortowania,
- prowadzenie napraw, konserwacji i przeglądów,
- prowadzenie magazynu części zamiennych,
- przygotowywanie zapotrzebowania na zakup nowych materiałów,
- nadzór nad podwykonawcami i dostawcami części zamiennych,
- zarządzanie zespołem pracowników

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio w firmie
- wynagrodzenie 6000 zł brutto miesięcznie plus 7% premii uznaniowej, 13% premii regulaminowej oraz dodatek +30% w godzinach nocnych
- dodatkowo pakiet benefitów, dofinansowań, pakiet ubezpieczeń i szczepień, szkolenia oraz zniżki na usługi firmy i dostęp do platformy rabatowej

Oczekujemy:
- doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz organizacji czasu pracy własnej i podległego zespołu
- minimum średniego wykształcenia technicznego
- komunikatywności i komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- dobrej znajomości pakietu MS Office
- gotowości do pracy zmianowej (zmiany w godzinach: 8-16 i 23-7)
Mile widziane będą uprawnienia SEP kat. E i D oraz uprawnienia cieplne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.