Supervisor d/s elektryków- przemysł stoczniowy, serwis statków

Baltec Marine Sp. z o.o.

Szczecin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Baltec Marine Sp. z o.o. jest spółką grupy Trident Maritime Systems, specjalizującą się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających, głównie luksusowych wycieczkowców. Firma jest również światowym liderem w zakresie kompleksowego montażu systemów oczyszczania spalin (scrubbery) oraz systemów oczyszczania wód balastowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, polski oddział zlokalizowany jest w Gdańsku.

Na projekty zagraniczne (głownie Bahama, Singapur, Chiny), trwające od kilku tygodni do kilku miesięcy poszukujemy pracowników na stanowisko Supervisor elektryków

• Zakres obowiązków:
• Bezpośredni nadzór nad zespołem pracowników wyznaczonych do realizacji robót produkcyjnych / usługowych,
• Wykonywanie robót i udział w testach technicznych oraz ostateczne zatwierdzenie,
• Odczytywanie opisów technicznych, instrukcji prac i rysunków technicznych,
• Zapoznanie się z zakresem pracy, jak również odpowiednią dokumentacją techniczną,
• Wspieranie PM w planowaniu realizacji robót,
• Wspieranie PM w ocenie i planowaniu terminowych wymogów siły roboczej,
• Uczestniczenie w planowaniu przez PM materiałów i dostaw,
• Udział w planowaniu przez PM niezbędnych narzędzi i dostaw,
• Udział w przygotowywaniu raportów roboczych,
• Przygotowywanie zestawień czasu pracy podległych pracowników,
• Zapewnienie zgodności z normami technicznymi pracy i utrzymywanie ich przez powierzonych pracowników.

• Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Opiekę Działu HR przez cały okres trwania projektu
• Organizację wyjazdu, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu (koszty po naszej stronie)
• Organizację niezbędnych dokumentów (wizy itp.)
• Narzędzia pracy
• Ubezpieczenie
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Możliwość brania udziału w krótkich, intensywnych projektach
• Możliwość zdobycia doświadczenia zagranicą

Wymagania

• Wymagania:
• Doświadczenie stoczniowe w prowadzeniu prac elektrycznych w segmencie nowych budów, przebudów i remontów jednostek pływających
• Znajomość przepisów klasyfikacyjnych wg IACS
• Znajomość procesów spawalniczych oraz monterskich
• Doświadczenie w zarządzaniu brydami elektryków i ślusarzy
• Biegła znajomość rys. technicznego
• Język angielski

Prezentacja firmy

Baltec Marine Sp. z o.o. jest spółką grupy Trident Maritime Syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis