Studio Pigeon szuka Production Managera

Pigeon Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Pigeon Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja

Jesteśmy Pigeon - studio animacji 2D z Krakowa. Zatrudniamy 25 osób w studio oraz ponad 100 na freelansie. Nasz zespół składa się z managerów, art directorów, copywriterów, ilustratorów, animatorów i dźwiękowców. Mamy plan poszerzyć ten zespół o kolejne talenty.

Nasza praca to animacja
W Pigeon codzienna praca to animacja reklamowa i explainerowa - zajmujemy się nią od scenariusza po udźwiękowienie. Pracujemy z domami produkcyjnymi, agencjami reklamowymi oraz bezpośrednio z klientami z całego świata. Poszukujemy osoby na stanowisko Production Managera - osoby, która to ogarnie - zajmie się organizacją produkcji razem z zespołem kreatywnym w studio i na freelansie. Brzmi spoko? No to wbijaj! Im szybciej tym lepiej :)

Obowiązki PMa:
- administrowanie i zarządzanie projektami,
- organizacja pracy zespołu, delegowanie i egzekwowanie zadań,
- zarządzanie budżetem,
- planowanie i realizacja harmonogramów,
- komunikacja z zespołem i z klientem,
- motywowanie, dbanie o atmosferę,
- wdrażanie narzędzi wspierających produkcję i pracę z klientem,
- współtworzenie projektów komercyjnych i artystycznych.

- masz doświadczenie w prowadzeniu projektów (minimum 2 lata, najlepiej branża audiowizualna)
- pracowałaś/-eś w zespole i nad zespołem,
- potrafisz planować i koordynować pracę zespołu
- dobrze radzisz sobie w komunikacji z klientami i współpracownikami,
- wiesz co to multi-tasking i priorytetyzowanie,
- myślisz analitycznie
- masz oko do detalu i dobry gust,
- masz dobry angielski w mowie i piśmie,
- jesteś samodzielna/-y i dobrze zorganizowana/-y,
- lubisz pracować z ludźmi,
- jesteś sprawna/-y retorycznie
- zamiast mówić “nie da się” szukasz rozwiązań
- masz dobre nastawienie do siebie, świata i ludzi :)