Studio animacji 2D poszukuje Ilustratora

Animation Group Sp. z o.o.

00-085 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios jest jednym z wiodących studiów animacji 2D w Polsce. Na co dzień realizuje liczne projekty związane z animacją, wideo i grafiką dla klientów z najróżniejszych zakątków świata, w tym wiodących polskich grup medialnych.

Tym razem poszukujemy osoby,która czuje się jak ryba w wodzie w takich programach jak Adobe Illustrator i Photoshop. Nie musisz być mistrzem w każdym z tych programów – ważne abyś przy wsparciu naszych doświadczonych artystów był/była w stanie zrealizować zróżnicowane zadania graficzne.

Gwarantujemy – z nami dużo się nauczysz i poznasz jak funkcjonuje świat
profesjonalnej animacji.

Jesteśmy grupą pasjonatów i takich ludzi szukamy. Nie kładziemy nacisku na
wykształcenie – interesuje nas pasja, doświadczenie i Twoja twórczość.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Tworzenie ilustracji
- Tworzenie storyboardów
- Pozostałe pokrewne prace graficzne związane z animacją

Wymagania

- Pasjonowanie się rysunkiem
- Wyczucie w zakresie tworzenia ilustracji wektorowych/rastrowych
- Znajomość programów z pakietu Adobe Cloud: Photoshop, Illustrator
- Posiadanie portfolio, niekoniecznie komercyjnego (mogą być własne projekty)
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację projektów w tym języku
- Samodzielność, choć także umiejętność pracy w zespole
- Cierpliwość, staranność oraz dobra organizacja pracy
- Chęć dalszego rozwoju
- Pozytywne podejście do życia i posiadanie poczucia humoru :slightly_smiling_face:

MILE WIDZIANE

- Znajomość oprogramowania Toon Boom Harmony, Adobe Flash, AE, czy Premiere
- Doświadczenie w pracy przy projektach animowanych

CO OFERUJEMY?

- Pełny wymiar godzin
- Pracę przy licznych ciekawych projektach w studio posiadającym stabilną
pozycję rynkową
- Luźną i przyjazną atmosferę pracy w gronie młodych osób
- Możliwość rozwoju własnych zainteresowań
- Elastyczny godzinowy wymiar pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, informacji odnośnie
dyspozycyjności (od kiedy możesz podjąć pracę i w jakim wymiarze godzin) i
portfolio wraz z przykładowymi pracami.
Prosimy o wpisanie w tytule swojego imienia i nazwiska oraz nazwę stanowiska
(Ilustrator).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.
883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie