Student architektury wnętrz lub urbanistyki

M-3 PROJEKT

Sosnowiec, Chorzów, Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe M-3 PROJEKT Marta Kilan- poszukuje studentów Architektury Wnętrz lub Architektury i Urbanistyki uczących się w systemie dziennym lub zaocznym. Ilość godzin pracy dostosowana do możliwości osoby uczącej się.

Do obowiązków pracownika należeć będzie obsługa klienta w zakresie:
- przygotowanie wizualizacji łazienek
- przygotowanie wizualizacji kuchni
- pomoc w doborze materiałów wykończeniowych
- przygotowanie zestawienia proponowanych materiałów wykończeniowych
- bezpośredni kontakt z klientem

Oferujemy:
- pracę na stanowisku projektanta wnętrz w jednym z naszych oddziałów w Sosnowcu Bytomiu lub Chorzowie.
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- szereg szkoleń przygotowujących pracownika do wykonywanej pracy
- motywacyjny system rozliczeń
- dostosowanie godzin pracy do zajęć na uczelni
- praca w wybrane dni tygodnia, w godzinach 9-14 lub 16-20 lub/oraz w weekend 10-16

Wymagania

Wymagania:
- znajomość podstawowych zasad ergonomii
- łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoki poziom kultury osobistej
- zamieszkanie w Sosnowcu, Bytomiu lub Chorzowie (bądź w miastach ościennych)

Prezentacja firmy

M-3 PROJEKT to działające od 2009 r biuro projektowe. <br/> <br/>Prowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie za wykonane zadania
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Praca dla studenta, Praca Budownictwo / Praca na budowie