Studencie, zacznij pracować w wakacje i zostań z nami w roku akademickim :)

CCIG

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

- obsługa klienta B2B i B2C (sieć Orange)

A jedyne czego wymagamy to:

- dyspozycyjności i zaangażowania :)

10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI PRACOWAĆ:

1. STABILNA POZYCJA NA RYNKU
Wiele lat doświadczenia.

2. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
Gwarantowana stawka godzinowa + plus wysokie premie motywujące. Realnie zarobki to 1700 - 3500 zł netto miesięcznie. Nie daj sobie wmówić, że jesteś zbyt młody, aby dobrze zarabiać!

3. WYPŁATA DWA RAZY W MIESIĄCU
Doradcy Klienta otrzymują wypłatę regularnie dzięki czemu zapewniamy im płynność i stabilizację finansową.

4. PRZEJRZYSTA ŚCIEŻKA KARIERY
Stawiamy na rozwój talentów, nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji osób, które z nami tworzą biznes, doceniając ich kreatywność, lojalność, determinację i zaangażowanie. To ważne zwłaszcza dla osób młodych, bez doświadczenia.

5. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA
Siedziba firmy znajduje się nieopodal centrum handlowego.

6. ŚWIETNA, PRZYJAZNA ATMOSFERA
Nasze zespoły tworzą młodzi, pozytywni ludzie. Wiemy, że tylko zadowolony pracownik będzie pracować wydajnie i będzie identyfikować się z firmą, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i pozytywnych relacji.

7. ZDOBYCIE DOŚWIADCZEń
IA W PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE.
Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Szkolimy od podstaw. To u nas zdobędziesz doświadczenie. Każda nowa osoba ma zapewnione szkolenie, które pomaga wdrożyć się do pracy, zaaklimatyzować.

8. SUPER ATRAKCJE
Ciekawe wydarzenia organizowane na terenie naszej firmy dla pracowników.

9. SUPER GADŻETY
Praca ma być zabawą, a nie przykrym obowiązkiem, dlatego w wolnej chwili możesz zrelaksować się, posłuchać muzyki pograć w piłkarzyki czy skorzystać z Xboxa!

10. JESTEŚMY RAZEM
Choć wszyscy przyszliśmy tu dla pieniędzy, a nasz zespół tworzą młodzi ludzie to wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Biznes to ludzie, a ludzie to przede wszystkim relacje. Bądź razem z nami

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing