Studencie! Pracuj przy przygotowaniu produkcji - ponad 2800 zł na rękę! - Dopiewo

Agencja Zatrudnienia KS Service

Dopiewo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Dopiewo
Twoje główne zadania:
  • przygotowanie produkcji i inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego.
  • przycinanie płyt i przygotowaniu materiału , który trafia na kolejny etap produkcji

Kogo szukamy?
  • energicznych i sumiennych osób ze statusem studenta
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Co chcemy Ci zaoferować?
  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe: 17 zł netto (ponad 2800 zł netto miesięcznie)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 i 10-18
  • szansę na zdobycia pierwszego doświadczenia i połączenia nauki z pracą

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.