Strażnik Miejski – aplikant

Straż Miejska Wrocławia

Wrocław, dolnośląskie

STRAŻ MIEJSKA WROCŁAWIA

ul. Gwarna 5/7, 50-001 Wrocław

prowadzi nabór kandydatów do pracy na stanowisko:

strażnika miejskiego – aplikanta

w patrolach prewencyjnych

JEŻELI SZUKASZ STABILNEJ I CIEKAWEJ PRACY,

WSTĄP DO STRAŻY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA

Oferujemy:

  • stałe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę w dynamicznym zespole, sprzyjającą samorozwojowi
  • profesjonalne zaplecze sportowo-rekreacyjne wraz z instruktorami.

Wymagania:

  • ukończone 21 lat
  • obywatelstwo polskie
  • wykształcenie średnie
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • posiadanie dobrego stanu zdrowia (wysoka sprawność fizyczna i psychiczna)
  • posiadanie uregulowanego stosunku do służby wojskowej (jeżeli kandydat podlega kwalifikacji wojskowej).

Atutem będzie posiadanie przez kandydata:

  • prawa jazdy kat. B
  • zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym
  • licencji pracownika ochrony lub doświadczenia zawodowego w służbach mundurowych
  • biegłej umiejętności obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych (skaner, drukarka) oraz programów komputerowych (pakiet Microsoft Office, LibraOffice)

Zakres obowiązków:

Do obowiązków służbowych strażnika miejskiego należeć będzie ochrona porządku publicznego we Wrocławiu poprzez realizację zadań i uprawnień szczegółowo określonych w art. 11 i 12 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o strażach gminnych (Dz. U. z 2018 r., poz. 928).

Przyjmowanie ofert kandydatów odbywa się w sposób ciągły. Zatrudnienie kandydatów będzie następować sukcesywnie, w miarę napływających zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie Straży Miejskiej Wrocławia www.strazmiejska.wroclaw.pl oraz pod nr tel. 713700263, 713700267, 713700269. Zapytania można kierować pod adresem: straz@strazmiejskawroclawpl

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie Straży Miejskiej Wrocławia www.strazmiejska.wroclaw.pl oraz pod nr tel. 713700263, 713700267, 713700269. Zapytania można kierować pod adresem : straz@strazmiejska.wroclaw.pl