Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1873

Obowiązki:

praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, nadzór osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, przeszukania, interwencje, praca z bronią palną, kontrola osadzonych - za pośrednictwem osoby tej samej płci (Kodeks Karny Wykonawczy z dnia 6 czerwca 1997 r.)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • służbę w Służbie Więziennej może pełnić osoba spełniająca nw, wymagania formalne: posiadająca obywatelstwo polskie, posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystająca z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określanych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służbyOFERUJEMY:stabilne warunki służby, płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni, urlop dodatkowy wynikający ze stażu służby, wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej, wyposażenie w niezbędne umundurowanie, wypłatę dopłaty do wypoczynku na każdego członka rodziny, wypłatę równoważnika za przejazd na koszt jednostki organizacyjnej, wypłatę raz w roku równoważnika za umundurowanie i czyszczenie chemiczne, nagrody uznaniowe, nagrody jubileuszowe, dodatek za wysługę lat pracy i służby, dodatkowe nagrody uznaniowe za wykonywanie zadań w zastępstwie funkcjonariuszy przebywających na zwolnieniu lekarskim, nabycie praw emerytalnych po 25 latach służby, urlopy dodatkowe, możliwość podjęcia bezpłatnych studiów na uczelni wyższej SWWS, dofinansowanie na podnoszenie kwalifikacji przydatnych na zajmowanym stanowisku

Miejsce pracy: Łużycka 2, 65-601 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-w-zielonej-gorze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.sw.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy