STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY R3/3911-2015/22

ZAKŁAD KARNY WŁOCŁAWEK

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3919

Obowiązki:

Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowy (godz. 7.30-15.30) oraz wielozmianowy (godz. 6.00 -18.00, godz. 18.00- 6:00 albo godz. 7.00-19.00, godz. 19.00- 7:00) w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe

Zawód:

  • Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej

Pozostałe wymagania:

  • W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych; która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Miejsce pracy: Bartnicka 10, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Mianowanie

Wymagane dokumenty: WAŻNE:Załączniki do ogłoszenia dostępne są na stronie www.sw.gov.pl w zakładce REKRUTACJA (należy w ofertach pracy wybrać Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi, kolejno Zakład Karny we Włocławku).Kandydat do służby w Służbie Więziennej składa następujące dokumenty:1) podanie o przyjęcie do służby, adresowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi, ze wskazaniem działu Służby Więziennej i stanowiska służbowego, o które się ubiega (tj. strażnik działu ochrony) oraz numeru telefonu i adresu e-mail kandydata;2) wypełnioną pismem drukowanym ankietę personalną (wzór ankiety stanowi załącznik nr 1 do ogłoszenia; UWAGA proszę odpowiadać pełnym zdaniem na wszystkie pytania zawarte w ankiecie);3) kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie od świadectwa ukończenia szkoły średniej włącznie, kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);5) oświadczenie kandydata o zdolności do przystąpienia do testu sprawności fizycznej (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 2 do ogłoszenia);6) kserokopia książeczki wojskowej albo inny dokument potwierdzający uregulowany stosunek do służby wojskowej tj. przeniesienie do rezerwy jeśli kandydat podlega powszechnemu obowiązkowi obrony RP (oryginał do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);7) zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do ogłoszenia).Wyżej wymienione dokumenty należy w terminie do dnia 28.12.2022 r.: przesłać pocztą elektroniczną skany ww. dokumentów na adres:kandydaci do Zakładu Karnego we Włocławku: dk_wloclawek@sw.gov.pl ALBOzłożyć osobiście w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi (91-729 Łódź, ul. Smutna 21 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30) albo w siedzibie jednostki, do której kandydat aplikuje (Zakład Karny we Włocławku, ul. Bartnicka 10, 87-809 Włocławek od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30),ALBOprzesłać pocztą/ kurierem na adres Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi (91-729 Łódź, ul. Smutna 21) albo na adres jednostki, do której kandydat aplikuje (Zakład Karny we Włocławku, ul. Bartnicka 10, 87-809 Włocławek).W przypadku niezłożenia wymaganych, kompletnych dokumentów w wyznaczonym terminie Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Łodzi odmówi poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu.Dokumenty kandydatów, którzy nie zakwalifikują się do kolejnych etapów postępowania oraz tych, którzy nie zostaną przyjęci do służby będą przechowywane przez czas archiwizacji dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.Ranking publikowany jest na stronie internetowej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi w sposób zapewniający anonimizację danych kandydatów i uwzględnia liczbę punktów uzyskanych w postępowaniu kwalifikacyjnym.Kandydatom wymienionym w rankingu przysługuje wybór jednostki organizacyjnej, w której istnieje wakat na stanowisku zgodnym z ich kwalifikacjami i potrzebami Służby Więziennej, według kolejności miejsca zajmowanego w rankingu. Kandydat dokonuje wyboru zakładu karnego/śledczego w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu zawierającym ranking i informuje o tym przesyłając skan stosownego oświadczenia na wskazany adres elektronicznej skrzynki pocztowej.W przypadku braku wakatów na stanowiska służbowe zgodne z kwalifikacjami danego kandydata i potrzebami służby kandydata informuje się o braku możliwości przyjęcia do służby w Służbie Więziennej.INFORMACJE DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO:Informacji dotyczących postępowania udziela od poniedziałku do niedzieli w godz. 08:00- 18:00 specjalista ds. kadr Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi (91-729 Łódź, ul. Smutna 21, tel.: 505-164-998, 42 675 00 54, 42 675 00 38, ok_lodz@sw.gov.pl). INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH DLA UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO DO SŁUŻBY WIĘZIENNEJ.Administratorem danych osobowych kandydatów jest Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Łodzi, adres: 91-729 Łódź, ul. Smutna 21, e-mail: oisw_lodz@sw.gov.pl, tel. 42 675 00 00.Inspektorem ochrony danych jest funkcjonariusz Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi, e-mail: iod_oisw_lodz@sw.gov.pl, tel. 42 675 00 11.Dane osobowe kandydatów są przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, lit. c, art. 9 ust. 2 lit. b oraz h RODO.Dane osobowe kandydatów będą udostępniane na podstawie przepisów prawa takim podmiotom, jak: jednostki organizacyjne Służby Więziennej, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, urzędy skarbowe, podmioty wykonujące usługi wynikające z obowiązkowej profilaktyki zdrowotnej w zakresie medycyny pracy.Dane osobowe kandydatów będą przechowywane przez czas związany z przeprowadzeniem postępowania kwalifikacyjnego, a następnie archiwizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania oraz żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, z ograniczeniami wynikającymi z przepisów odrębnych, w szczególności przepisów o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.Kandydatom przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy RODO.Dane kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.Podanie przez kandydatów wymaganych danych osobowych jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu kwalifikacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy