Strategy Associate - ceniona Grupa z b. digital

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie wspierała Dyrektora Strategii w tworzeniu, implementacji oraz egzekucji kluczowych planów dla całej Grupy (ponad 10 rynków).
Jest to idealna oferta dla osób, które poszukują stanowiska wchodzącego w interakcje zarówno w skali lokalnej jak i globalnej; w przekrojowym zakresie przedmiotowym (brak wycinkowości obszarów).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest organizacja, która poprzez przemyślane procesy M&A, transformacje oraz integracje, uzyskała prymat na rynkach europejskich w sektorze media/digital/education i uznanie ponad 20 mln odbiorców.
Grupa stawia na integralność podmiotów (wchodzących w jej skład), rozumiejąc różną specyfikę rynków na których operuje.
Redefinicja założeń rynkowych ma służyć innowacyjności modeli komercyjnych, aby spełniały oczekiwania odbiorców i przyczyniały się do dalszego rozwoju produktów i organizacji.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i implementacja planów strategicznych (zarówno całościowych jak i lokalnych) we współpracy z różnymi stakeholderami
  • Identyfikacja obszarów do poprawy, usprawnień
  • Prowadzenie projektów (ekspertyza rynkowa, identyfikacja zagrożeń, adaptacja narzędzi itp.)
  • Analiza wskaźników finansowych, jakościowych, gospodarczych, rynkowych, ryzyka itp., wraz z rekomendacjami
  • Inicjowanie przekształceń grupowych i lokalnych, zapewniających innowacyjność rynkową
  • Wsparcie w integracji/transformacji procesów i narzędzi
  • Doskonalenie modeli i analiz rynkowych w uzyskiwaniu niezbędnych danych (udział w rynku, ROI, analiza porównawcza, korzyści społeczne)
  • Przygotowywanie prezentacji dla managementu

Profil kandydata

  • Min. 2-3 letnie doświadcznie w:
    - MBB (McKinsey, Bain, BCG) lub zespołach strategii Big4 (np. PwC, EY), Accenture lub
    - wewnętrznych zespołach strategii korporacyjnej lub
    - wewnętrznych zespołach strategii funduszy Private Equity
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację
  • Umiejętności analityczne (ilościowe i jakościowe), w tym znajomość wskaźników finansowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji (partnership)

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju i wpływu na biznes przy wsparciu doświadczonego przełożonego
  • Praca w organizacji o ugruntowanej pozycji, tradycji i etosie (społeczny impact)
  • Forma umowy: UoP lub B2B
  • Premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page