Strategic Buyer

Antal Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Location: Łódź

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii dla portfela przydzielonych dostawców zgodnie ze strategią towarową
  • Przeprowadzanie ocen dostawców, monitorowanie jakości dostawców i dostaw zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Zarządzanie i negocjowanie głównych umów handlowych i kontraktowych
  • Dostarczanie rocznych wyników biznesowych (np. oszczędności kosztów, wydajności dostawców i zgodności) dla przydzielonych towarów
  • Analiza wydatków, spostrzeżenia rynkowe i całkowity koszt posiadania
  • Zarządzanie projektami zaopatrzeniowymi, kluczowymi inicjatywami i negocjacjami z dostawcami
  • Ulepszanie procesu raportowania, aby zapewnić jasne przedstawienie jednostce biznesowej projektów zmiany kosztów
  • Zarządzanie codziennymi relacjami z dostawcami w celu budowania długoterminowych relacji i osiągania wysokich wyników
  • Przeprowadzanie analiz wydajności i zminimalizowanie ryzyka w łańcuchu dostaw

Wymagania:

  • Płynny angielski
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komputerowe
  • Minimum 3 lata ogólnego doświadczenia biznesowego,
  • Doświadczenie w globalnej organizacji będzie atutem, ale nie jest obowiązkowe
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne
  • Duży potencjał i chęć rozwoju w ramach organizacji zaopatrzenia
  • Odpowiedzialność,
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie zgodnie z prawem pracy;
  • Udział w ciekawym projekcie typu greenfield - budowa nowego zakładu produkcyjnego;
  • Praca w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;
  • Szanse na rozwój;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń;
  • Ciągły coaching i mentoring - pomożemy Ci pracować z ludźmi z pasją, a także przejdziemy formalne szkolenie i mentoring od Twojego przełożonego;
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy - pracownicy są najważniejsi; cenimy każdą osobę i zachęcamy do inicjatyw promujących zwinność i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl