Strategic Buyer

Koszalin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców rozwiązań w przemyśle procesowym, poszukujemy:

Strategic BuyerMiejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • Analiza lokalnego i międzynarodowego rynku oraz rozwój efektywnego łańcucha dostaw przy utrzymaniu  struktury kosztów.
  • Rozwój i wdrażanie korporacyjnych strategii zakupowych we współpracy z działem produkcyjnym i logistyki.
  • Poszukiwanie źródeł optymalizacji kosztów przy zastosowaniu nowoczesnych technik.
  • Koordynacja zakupów strategicznych w zakładzie produkcyjnym oraz współpraca z lokalnym działem zakupów operacyjnych.
  • Odpowiedzialność za proces selekcji i kwalifikacji dostawców oraz ich ocena i zarządzanie.
  • Prowadzenie negocjacji i rozwój relacji z dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii biznesowej lub administracji biznesowej. Mile widziane wykształcenie techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupów strategicznych w sektorze OEM (mile widziana branża inżynierii mechanicznej).
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność współpracy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - codzienna praca w zespołach międzynarodowym (mile widziana znajomość języka niemieckiego).
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programów MS Office. Mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Prywatna opieka medyczna, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, karta sportowa.
  • Możliwości rozwijania procesów i awansu zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowym i rozwojowym środowisku w jednej z najlepszych firm w swojej kategorii.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie