Store Manager

Tap.Talent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?

• Odpowiedzialność za zarządzanie sklepem średnio- lub wielkopowierzchniowym.
• Zarządzanie zespołem, działalnością sklepu w celu osiągnięcia celów sprzedażowych i satysfakcji klienta.
• Zarządzanie budżetem finansowym w tym kosztami pracy i ogólnymi wydatkami.
• Opracowywanie strategii sprzedażowej.
• Analizowanie wyników sprzedażowych i ustalanie KPI.

Wymagania

Sprawdź, czy do nas pasujesz?

• Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w branży modowej.
• Jesteś samodzielny/a w podejmowaniu decyzji i doskonale zorganizowany/a.
• Jesteś osobą otwartą i komunikatywną.
• Znasz pakiet MS Office.
• Posiadasz umiejętności analityczne i strategiczne.
• Płynnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom min. B2).
• Możesz pochwalić się wyczuciem mody i stylu.

Prezentacja firmy

Tap.Talent to zespół składający się z wysokiej klasy kadry menadż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie