Store Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru wykończenia wnętrz, poszukujemy osoby na stanowisko:

Store ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie 8-10 osobowym zespołem
  • motywowanie podległego zespołu
  • odpowiedzialność za rozwój obrotów sklepu
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • zarządzanie i rozwój sprzedaży kategorii produktowych
  • prace administracyjne

Wymagania:

  • min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika sklepu/Marketu lub Z-cy Kierownika Sklepu/Marketu
  • doświadczenie w handlu materiałami wykończenia wnętrz
  • mile widziana znajomość rynku podłóg, drzwi lub okien
  • umiejętności analityczne i sprzedażowe
  • pro- biznesowe podejście do zarządzania sklepem
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • przyjazna atmosfera pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.