Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Store Manager

Łódź, łódzkie

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

CEE Experts Sp. z o.o. jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów, Budownictwa oraz BPO.

Naszymi Klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego Klienta - znanego producenta mody męskiej - poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Salonu!

Moda męska to Twoja pasja? Wiesz czym jest stójka, szlic, kent? Umiesz odróżnić twill od wełny wysokoskrętnej?

Jeśli tak - to stanowisko jest dla Ciebie!

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Kierownika Salonu Sprzedaży mody męskiej

• Znajomość zagadnień związanych z modą męską

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Gotowość do nauki

• Zaangażowanie i optymizm

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe zarządzanie salonem sprzedaży mody męskiej

• Zarządzanie zespołem sprzedawców

• Realizacja planów sprzedaży

• Dbanie o zachowanie wewnętrznych standardów i procedur

• Przeprowadzanie rekrutacji i szkoleń nowych pracowników

• Tworzenie grafików pracowniczych

Nasz Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Pakiet benefitów

• Pracę z produktem dobrej jakości

• Możliwość rozwoju u znanego i cenionego producenta mody

• Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, skupiającym pasjonatów mody

CEE EXPERTS to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacjach... międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska w Sprzedaży i Marketingu, Zasobach Ludzkich, Energetyce, Produkcji, Zakupach i Logistyce oraz BPO / SSC.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie