Store Manager / Kierownik Sklepu Galeria Mokotów

Diversa Talentor Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma obuwnicza działająca w segmencie premium, oferująca jedną z ulubionych marek obuwia w Europie.

Firma posiada obecnie ponad 120 sklepów w Europie i w Chinach i jest wciąż w procesie dynamicznego rozwoju i międzynarodowej ekspansji.

W swoich sklepach oferuje wysokiej jakości produkty, przyjazną i fachową obsługę opartą na doskonałej wiedzy o tych produktach oraz zakupy w przyjemnych, dopracowanych w szczegółach aranżacjach.

Obecnie do swojego punktu sprzedaży w Galerii Mokotów w Warszawie (zespół liczy 4 osoby) firma poszukuje osoby na stanowisko Store Managera / Kierownika Sklepu.

Store Manager podlega Menedżerowi Regionalnemu (zlokalizowanemu poza Polską) i odpowiada za rozwój sprzedaży i marki na polskim rynku, w tym za:

- zapewnienie profesjonalnego działania sklepu, w tym obsługi klienta na wyróżniającym się poziomie,

- osiąganie założonych wyników sprzedaży sklepu i KPIs,

- rekrutacje, szkolenie, zarządzanie i motywowanie personelu,

- organizację korporacyjnych i lokalnych akcji marketingowych,

- proaktywne poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży,

- systematyczne raportowanie wszystkich wyników sklepu.

Wymagania

Naszemu klientowi zależy na pozyskaniu osoby przedsiębiorczej, pełnej własnych pomysłów na rozwój sprzedaży oraz doskonale zorganizowanej i nastawionej na wyjątkowy poziom obsługi klientów.

Wymagane jest:

- kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową, z proaktywnym nastawieniem na sprzedaż,

- profesjonalizm i wysoko rozwinięta świadomość biznesowa,

- doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

- pozytywne usposobienie i nastawienie na ludzi,

- dobra znajomość języka angielskiego (przełożony poza Polską)

Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, w dobrej firmie, przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz pakiet korzyści pracowniczych, w tym atrakcyjne obuwie firmowe.

Keywords: Kierownik Sklepu, retail, sklep, fashion, obuwie, premium, Store Manager, kadra kierownicza

Prezentacja firmy

Talentor is a tightly-woven network of smart people around the globe. Ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie