Stop! Nie musisz już szukać pracy! Rozpocznij z nami pracę na produkcji!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Co możesz zyskać:
* pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( ZUS + płatny urlop)
* przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
* pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (Ty decydujesz)
* stawkę miesięczną rosnącą wraz ze stażem pracy + 2 premie regulaminowe + premie uznaniowe
* dodatek za pracę w godzinach nocnych
* możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
* wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
* karta sportowa w atrakcyjnej cenie
* zniżki na zakupy do 50%
* darmowe bilety do kina, nagrody w konkursach i wiele innych

Czym będziesz się zajmował:
* prostymi pracami produkcyjnymi - nie mamy taśm, ani akordu
* wizualną kontrolą detalu
* obsługą maszyn produkcyjnych typu prasy, walcarki, giętarki, układarki itp.

Czego od Ciebie oczekujemy:
*wysokiej motywacji do pracy
*gotowości do pracy w systemie 3 zmian lub 4 brygad

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Was nauczymy!

Jak się do nas zgłosić:
* odwiedź nas w każdy wtorek o godzinie 10.00, poznaj firmę i zadecyduj sam
* zaaplikuj on-line ostrow.wlkp(małpa)adecco.pl
* napisz SMS o treści PRACA na nr 723 190 493 lub 723 193 101 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Oferta dot. pracy tymczasowej z realną możliwością zatrudnienia na stałe w strukturach klienta.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Numer referencyjny: ŁB/2018/08/06
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.