STOMATOLOGA, Falck Medycyna, Warszawa

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Falck Medycyna Sp. z o.o. Oddział Warszawa - Stawki

Specjalizacja: Stomatologia ogólna

FALCK MEDYCYNA jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym. Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Aktualnie do naszej nowoczesnej placówki w WARSZAWIE przy ulicy STAWKI 2 poszukujemy

LEKARZA STOMATOLOGA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Leczenie stomatologiczne dorosłych i dzieci w ramach wizyt prywatnych

WYMAGANIA:

• Dyplom stomatologa
• Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
• Umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami

INFORMACJE DODATKOWE:

LOKALIZACJA: Warszawa, ul. Stawki 2

• Nowy, nowocześnie wyposażony gabinet
• Parking przed przychodnią
• Wymiar czasu pracy: 1-2 raz w tygodniu 4-5 godzin
• Rodzaj umowy: kontrakt lub umowa zlecenie
• Wynagrodzenie: procentowe

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.