Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Stomatolog- praca w centrum Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Specjalizacja: Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Poszukiwany Lekarz Specjalista Stomatolog do pracy w miłej atmosferze, w prywatnej placówce medycznej mieszącej się w centrum Warszaw.

Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty, ukończona specjalizacja ze stomatologii zachowawczej i endodoncji, protetyki, stomatologii ogólnej lub osoba w trakcie specjalizacji - preferowane ostatnie dwa lata; kurs z ochrony radiologicznej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna