Stomatolodzy do pracy w UK

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego klienta, Kliniki Stomatologicznej poszukuje:
Lekarzy stomatologów do pracy w UK

Nr ref. Dentist - UK
Lokalizacja: UK, Szkocja

Zakres obowiązków:
• świadczenie usług stomatologicznych w ramach NHS oraz komercyjnie

Oferujemy:
• miejsce pracy dla dwóch stomatologów
• atrakcyjne wynagrodzenie - od 52.000 do 70.000 funtów rocznie w zależności od doświadczenia oraz ilości przepracowanych godzin
• pełny wymiar czasu pracy
• pomoc w znalezieniu mieszkania

Wymagania:
• posiadanie uprawnień wykonywania zawodu
• minimum 2 letnie doświadczenie
• posiadanie rejestracji w GDC (General Dental Council) lub gotowość do zarejestrowania się
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Opis placówki:
Jest to klinika stomatologiczna świadcząca szeroki zakres usług zarówno w ramach umowy z NHS jak i komercyjnie. Zajmują się m.in. diagnostyka, profilaktyką, leczeniem oraz endodoncją, korygowaniem wad zgryzu, protetyką, zabiegami zachowawczymi a także stomatologią dziecięcą. Placówka działa na rynku od 2009 roku ciesząc się dużym zainteresowaniem pacjentów.

CV wraz z podaniem numeru ref. Dentist - UK prosimy przesyłać na adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia