Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Stolarz

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Opis stanowiska

  • Wykonywanie palet transportowych
  • Wykonywanie podestów oraz pryzm transportowych
  • Wykonywanie elementów zabezpieczających transport pomp
  • Prace remontowe przy omodelowaniu odlewniczym
  • Praca w drewnie

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość maszyn i urządzen stolarskich

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.