Opis stanowiska pracy

Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w Landshut poszukuje do pracy w Niemczech

Stolarzy

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie jako stolarz
  • Umiejętność obsługi frezarek CNC będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie jako stolarz będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy oraz własny środek transportu

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie w Niemczech
  • Niemiecka umowę o prace
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Wsparcie dysponenta polskojęzycznego

Prosimy o zawarcie następujacej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Prezentacja firmy

Agencja zajmujaca sie rekrutaca pracownikow

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Praca na produkcji