Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

Stolarz

Niemcy, zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• praca z rysunkiem technicznym
• rozmierzanie, docinanie i obróbka drewna,
• praca na warsztacie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie min. 1 rok
• umiejętności techniczne i manualne
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – mile widziana
• własny samochód

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• Umowę o pracę i długoterminową współpracę
• opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatki za nadgodziny
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę polskiego biura
• kompetentnych współpracowników

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne