MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
- praca przy obróbce drewna i wykonywanie prac stolarskich
-przygotowanie i docinanie elementów
-składanie i montaż profili okiennych i konstrukcji ogrodów zimowych

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowę o pracę i długoterminową współpracę
- opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatki za nadgodziny
- możliwość otrzymania zaliczki
- opiekę polskiego biura
- kompetentnych współpracowników

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie min. 1 rok
- umiejętności techniczne i manualne
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziany własny samochód