Opis stanowiska pracy

Szukamy stolarzy do nowego projektu na Grenlandii.

Jest to projekt stolarski, na nowych budynkach szpitala.

Jest to projekt trwający od 2 do 3 miesięcy, w którym wykonają całą stolarkę zewnętrzną w nowym budynku. Prace dotyczą w większości klasycznych prac stolarskich z pokryciem dachowym, ścianami i podłogami

Wymagania:

  • Doświadczenie jako cieśla budowlany, wykonanie stolarki budowlanej na zewnątrz nowych budynków
  • Wymagany komunikatywny język angielski

Liczba stolarzy: 3

Lokalizacja: Grenlandia, Aasiaat

Wynagrodzenie brutto: 165, - DKK

+ Feriepenge, S & H i emerytura po 3 miesiącach zatrudnienia.
Zapłacimy za podróż lotniczą (z Gdańska lub z Warsawy) na Grenlandię, gdzie firma ich odbierze.

Początek: od 18. czerwca do 25. czerwca (zależy od lotów itp.)

Koniec: 21 września

Praca: 50 godzin Tygodniowo

Opłata za mieszkanie: 2000-3000 DKK

Przynieść:

  • Odzież robocza i obuwie robocze ze stalową osłoną
  • Ciepłe ubrania :) Temperatura w tym okresie wynosi około 10 stopni.
  • Prześcieradła

Do tego projektu potrzebujemy niezależnych pracowników. Na Grenlandii będą samodzielni, potrzebujemy ludzi, którzy potrafią zadbać o siebie.

Potrzebny zespół pracowników, który dobrze się zna i wie, jak współpracować.

Prezentacja firmy

Freelancer Worldwide A/S

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne