Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm pracowników.

Obecnie poszukujemy doświadczonych i wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Greifswald, Niemcy

Zadania:

  • Wykonywanie mebli do jachtów
  • Wyposażenie wnętrz łodzi według rysunków technicznych
  • Zabudowa pokładów
  • Montaż gotowych elementów mebli
  • Prace wykończeniowe
  • Obsługa maszyn stolarskich

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego związanego z obróbką drewna
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego
  • Mile widziany własny samochód
  • Ubezpieczenia zdrowotnego na okres 30 dni przed wyjazdem
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę od zaraz!
  • Miejsce pracy blisko granicy – możliwość cotygodniowych zjazdów na weekend (170 km od Szczecina!)
  • Organizację i dopłatę do zakwaterowania (2-os. pokoje w hotelu pracowniczym, ok 6 km od miejsca pracy)
  • Możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę niemiecką
  • Wsparcie i regularny kontakt od pierwszego dnia pracy w Niemczech
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej i cenionej firmie