ATERIMA WORK FR

Stolarz

ATERIMA WORK FR Francja, okolice Chambéry, ATERIMA WORK FR Umowa o pracę tymczasową
Obowiązki:
  • montaż paneli podłogowych oraz stolarki wewnętrznej
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 13,30 EUR brutto / godz. (przy 35 godzinach tygodniowo)
  • gwarantowane nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • dodatek żywieniowy 10 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Co jest dla Ciebie ważne?
Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.
ATERIMA WORK FR ATERIMA WORK FR

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy