Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-montaż okien, drzwi, parkietów
-montaż boazerii, mebli, podłóg

WYMAGANIA:
- doświadczenie na podobnym stanowisku(2-3lata)
- prawo jazdy kat.B(mile widziany własny samochód)
- chęć i motywacja do pracy
- gotowość do szybkiego wyjazdu(praca"od zaraz")

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa o pracę tymczasową
- możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
- darmowe zakwaterowanie
- dodatek transportowy
- ekwiwalent żywieniowy
- pomoc w organizacji wyjazdu i opieka biura w trakcie trwania kontraktu

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie