Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK

od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i

umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Beveren

Termin rozpoczęcia pracy: do ustalenia

Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:

- prace wykończeniowe w drewnie

- wykonanie drewnianych konstrukcji ogrodowych na podstawie projektu (altany, tarasy, pergole)

- malowanie gotowych konstrukcji

- obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętarki itp.

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 14,50 euro brutto/h

Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Możliwość dodatkowo płątnych nadgodzin

13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe

Zapewniony środek transportu z zakwaterowania do pracy

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwieniu wszelkich formalności

Wymagania

Kogo szukamy?

Osób komunikujących się w języku angielskim

Posiadających prawo jazdy

Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Doświadczenie w obsłudze narzędzi (wiertarki, piły itp)

Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna